Andrzejki w Dolinie Roztoka, 29.11-1.12.2019 (piątek-niedziela)

Ledwo minęły jedne Andrzejki, a my już myślimy o organizacji następnych. Po 6 latach chcielibyśmy wrócić w Tatry i nawiązać do naszej oddziałowej tradycji spotkań w pobliżu 30 listopada. Niech każdy weźmie to co ma i się tym podzieli z innymi. Ze względu na prostotę dojścia możliwy jest także udział naszych Seniorów – proszę, ułatwmy Im to.

Piszę w związku z faktem założenia (jako Oddział Kraków i wszystkie podległe mu Koła) rezerwacji na 29 miejsc w schronisku PTTK w Dolinie Roztoka. Przewidujemy dwa noclegi, jednak jest możliwy przyjazd także na jedną noc. Cena noclegu 50 zł od osoby za 1 noc + jednorazowa obowiązkowa opłata 10 zł za pościel. Doba noclegowa trwa od 13 do 10 rano, w razie przybycia wcześniej plecaki można złożyć w przechowalni schroniska.

Zapisy zbiera Marcin Kolonko, tel. 606-695-121 (pon-czw 16-20). Płatności dokonujemy w schronisku po przyjeździe. W razie pytań podaję swój mail marcinet1(.at.)gmail.com

Termin zapisów upływa 2 tygodnie (15.11) przed terminem wyjazdu. Transport prywatnymi samochodami (prosimy o indywidualne umawianie się z kierowcami). Najbliższy parking na Polanie Palenica (płatny), stamtąd około 45-60 min dojścia do Schroniska Roztoka.

Miło nam poinformować, że jest to (od października 2013) łącznie 600. wpis na („nowej”) stronie PTT Kraków a Oddział ma na fb równo połowę mniej (300) polubień. Wielkie słowa podziękowania dla wszystkich którzy ją tworzyli i wspierali. Zapraszamy nowych Autorów!

A oto opis jednej z wycieczek poczynionej w związku z Andrzejkami w Roztoce 2013 (tekst i zdjęcia: Michał Myśliwiec).

Doktorek i Zarząd Oddziału