Życzenia świąteczne 2022/2023

Kościół Mariacki w przedświątecznej szacie.

Drodzy Członkowie i Sympatycy Oddziału PTT w Krakowie!

Zbliża się czas wyciszenia, spokoju, tonowania emocji nawet wobec osób których na co dzień nie rozumiemy lub z którymi się czymś (jak się nam święcie wydaje) diametralnie różnimy.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia pragniemy jako zarząd życzyć Wam przede wszystkim zdrowia, Miłości Bożej i tej ziemskiej, ludzkiej, radości z przebywania wśród przychylnych nam osób, dzielenia się opłatkiem i świątecznej refleksji o Nowo Narodzonym Jezusie, do Którego z daleka pielgrzymowali Trzej Królowie…

Niech podziały okażą się iluzją a pokój zagości na trwałe w naszych sercach.

A na Nowy 2023 Rok wielu szczęśliwych, udanych wypraw, zdobytych szczytów i dobrego towarzystwa, jakim – mamy nadzieję – pozostaje dla Was Polskie Towarzystwo Tatrzańskie.

Uprzejmie informujemy, że spotkanie opłatkowe u Basi Morawskiej-Nowak jest odwołane.

(Zapraszamy w sobotę, 14 stycznia wieczorem (około 17:30-18:00) na opłatek i muzykowanie do Basi Morawskiej-Nowak (Konarskiego 21/5). W miarę możliwości, prosimy o zabranie ze sobą jakiejś małej rzeczy na stół (owoce, słodkości, ciasta, napitek). To rogowa kamienica z ul. Chopina. Na domofonie jest to przycisk 3 od góry, oznaczony Nowak. Gdybyście mieli problemy z nawigacją, dzwońcie 606-695-121.)

Zarząd Oddziału