Zaproszenie: Wycieczka na czeską Łysą Górę – najwyższy szczyt Beskidu Śląsko-Morawskiego (aktualizacja z dnia 2014.01.01)

Lysa Hora (fot.: Wikipedia)Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 5 stycznia 2014 roku do udziału w wycieczce na Łysą Górę (Lysá Hora) 1324 m.n.p.m. – najwyższy szczyt Beskidu Śląsko-Morawskiego. Wycieczka ta jest organizowana wspólnie z oddziałem w Bielsku-Białej i rozpoczyna nowy rok działalności naszego Oddziału.

 

trasa piesza:
Ostravice – Lysa Hora – Ostravice (ok. 4-5h)

wyjazd:
5:15 z Krakowa – spotykamy się samochodami o tej godzinie pod KFC przy stacji LUKOIL na ul Zakopiańskiej. Planowany powrót około godz. 20.00.
Przejazd własnymi samochodami – proszę zgłaszać ilość wolnych miejsc w samochodach.

koszt:
ok. 35 zł (udział w kosztach paliwa rozliczamy z kierowcami).
Ubezpieczenie i pozostałe koszty uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

zapisy:kol. Marcin Kolonko (marcinet1<at>gmail.com) tel. 606 695 121
Proszę o zgłaszanie e-mailem lub telefonicznie chęci udziału w wycieczce do dnia 03.01.2014. Jest to ważne ze względu na organizację wolnych miejsc w samochodach.

informacje:
Trasa nie jest trudna, ale wymagane jest posiadanie ubioru i odzieży dostosowanych do warunków górskiej zimy. Wycieczka ma charakter towarzyski i uczestnicy biorą w niej udział na własna odpowiedzialność.

ubezpieczenie:
Uczestnicy wycieczki powinni wykupić ubezpieczenie na wypadek konieczności pokrycia kosztów leczenia, akcji ratowniczej lub transportu za granicą. Ubezpieczenie nie jest drogie i można wykupić je w agencjach ubezpieczeniowych lub w internecie (np. www.elvia.pl)

Lysa Hora 20140105 - Plakat

 

 

Lysa Hora 20140105 - Plakat