„Góry – moje miejsce na ziemi…” – końcówka konkursu fotograficznego

Logo witryny internetowej Sebastiana Nikla.

Logo witryny internetowej Sebastiana Nikla.

Informujemy, że jutro upływa termin nadsyłania prac w ramach konkursu fotograficznego prowadzonego przez Sebastiana Nikla, pod patronatem m.in. bielskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Oto co mówi o tej sytuacji jego twórca, Sebastian:

Nieubłaganie zbliżamy się do końca III edycji konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”, już za pięć dni 15.09.2015 o godzinie 24:00 zakończy się etap zgłaszania własnych prac konkursowych. To ostanie dni w których możecie podzielić się z innymi pięknem gór, zarażać nim i motywować do jego poznawania, pięknem widzianym przez pryzmat własnych doświadczeń, zarejestrowanych dowolnym aparatem – serdecznie zapraszam do udziału!

Przypominam równocześnie że wraz z zamknięciem etapu nadsyłania prac konkursowych, zamknięty zostaje również etap zgłaszania prac w kategorii „Nagroda Publiczności” rozgrywanej na profilu witryny, na łamach portalu Facebook, gdzie do dnia 20.09.2015 do godziny 24:00 trwać będzie etap głosowania na najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie biorące udział w tej kategorii konkursowej. Nagrodzone zostanie zdjęcie które otrzyma największą liczbę polubień (kliknięć „Lubię to”), o czym poinformujemy na Facebooku (profilu witryny), jak i samej witrynie, najpóźniej w 24 godziny po zamknięciu etapu głosownia to jest 21.09.2015 po podliczeniu i zweryfikowaniu głosów.

Więcej informacji o konkursie, także galeria konkursowa, na stronie http://s-nikiel-mojegory.pl/