„Co słychać?” nr 7 (355) / 2020

Okładka 7 (355) / 2020 numeru „Co Słychać”.

Lipcowy numer „Co słychać?” o objętości 8 stron otwiera relacja Martyny Ptaszek-Pabian z tegorocznego Zjazdu Delegatów PTT. O działalności ZG PTT informuje dodatkowo podsumowanie II posiedzenia Prezydium i IV posiedzenia ZG PTT.

Wśród wieści z życia Oddziałów dowiemy się o nowych władzach Oddziału PTT w Bielsku-Białej oraz uroczystym przekazaniu sztandaru oraz sukcesie niepełnosprawnych z Klubu Górskiego PTT „Razem przez świat” w XXVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”. O działalności Oddziału PTT „Beskid” z Nowego Sącza przeczytamy w trzech artykułach. Mowa tu o przystąpieniu do klastra turystycznego „Knossos Północy”, nietypowo zorganizowanym w tym roku biegu „Run 4 a Smail” oraz monografii wydanej z okazji 30-lecia oddziału. Aktywnie też w Sabałowym Klanie. Z numeru dowiemy się o wycieczce prezes tego koła w Góry Opawskie oraz pierwszym po kwarantannie wspólnym wyjeździe do Kazimierza. Tę sekcję uzupełnia notka o spotkaniu taterników-seniorów w Dolinie Będkowskiej, w którym wzięli udział członkowie naszego Towarzystwa z Oddziału w Krakowie.

W dalszej części numeru przybliżamy sylwetkę Jędrzeja Wali starszego w 200. rocznicę urodzin. 

Numer uzupełnia zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym „Góry – moje miejsce na Ziemi”, nad którym patronat medialny objął Oddział PTT w Bielsku-Białej.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 1,75 MB)

Redakcja „Co słychać?”