„Co słychać?” nr 4 (316) / 2017

Kwietniowy numer „Co słychać?” o objętości 8 stron otwiera obszerny materiał na temat I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Górach Polski. Na pierwszej stronie znajdziemy sprawozdawcze opracowanie Ewy i Tomasza Gawlików, a na kolejnych stronach refleksyjne spojrzenie Renaty Kowalskiej oraz listę uczestników finału konkursu.

Wśród wieści z życia ZG PTT przeczytamy o II posiedzeniu Prezydium ZG oraz czterech nowych książkach autorstwa członków naszego Towarzystwa z oddziałów w Bielsku-Białej, Krakowie i Opolu. Publikujemy też poprawny numer konta PTT, na który można dokonywać przedpłat na najnowszy tom „Pamiętnika PTT”.

Wśród wieści z życia oddziałów możemy przeczytać o rozpoczęciu akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT” oraz ekologiczne akcji sadzenia drzew w Chrzanowie. Znajdziemy tu także informacje o nowych władzach Oddziału PTT w Bielsku-Białej, XVIII Wielkopiątkowej Drodze Krzyżowej na Mogielicę oraz zaangażowaniu Oddziału Dęblińskiego PTT w obchody Miesiąca Pamięci Narodowej.

Numer uzupełniają życzenia wielkanocne od Zarządu Głównego PTT oraz tradycyjny apel o przekazanie 1% podatku na rzecz PTT.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,98 MB)

Redakcja „Co słychać?”