„Co słychać?” nr 1 (325) / 2018

Strona tytułowa styczniowego numeru "CS" (1 (325) / 2018).

Strona tytułowa styczniowego numeru „CS” (1 (325) / 2018).

Styczniowy numer „Co słychać?” o objętości 12 stron otwiera obszerna relacja z V Zimowych Spotkań PTT w Górach Świętokrzyskich połączonych jubileuszem 15-lecia ostrowieckiego oddziału PTT.

W dziale „z życia ZG PTT” znajdziemy jubileusz Oddziału PTT w Ostrowcu Świętokrzyskim okiem prezesa Szaroty, relację z kolejnego posiedznia ZG PTT oraz smutną informację o śmieci Ewy Michalak z byłego Oddziału PTT w Kaliszu. Tę sekcję uzupełniają zaproszenia na szkolenie przewodników w Pienińskim Parku Narodowym oraz kurs znakarski PTT.

Wśród niezbyt obszernych wieści „z życia Oddziałów” przeczytamy o powiataniu Nowego Roku przez poznański oddział PTT, kolejnym wypadzie Koła PTT „Sabałowy Klan” z Opola w Tatry oraz powołaniu kolejnego Szkolnego Koła PTT przy bielskim oddziale, tym razem w Rybarzowicach.

W dalszej części numeru znajdziemy reflekcji o „morskoocznych” turystach, omówienie nowych książek Macieja Pinkwarta oraz bardzo intweresującą relację z trekkingu w górach Rwenzori.

Numer uzupełniają zaproszenie na IX Ponadgimnazjalny Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Górach „Pieniny” oraz regulamin „II Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Górach Polski”.p>

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 1,40 MB)

Redakcja „Co słychać?”