Chodź z nami w góry – VII Rajd im. Cz. Klimczyka

Program Rajdu:

15.10.2021

Wyjazd z Oświęcimia (parking przed OCK) o godzinie 15:00. Przejazd (ok. 3h) do miejscowości Święta Katarzyna, spacer po wsi ewentualnie wyjazd do Bodzentyna (ruiny zamku).

16.10.2021

Przejście Głównym Szlakiem Świętokrzyskim ze Świętej Katarzyny, przez Łysicę (613 m n.p.m.) na Łysą Górę (595 m n.p.m.). (ok. 17 km), możliwość skrócenia trasy w zależności od warunków pogodowych i kondycji uczestników.

17.10.2021

Kielce – stare miasto, Rezerwat Przyrody Kadzielnia, Jaskinia na Kadzielni, w drodze powrotnej – Zamek Chęciny (jeżeli wystarczy czasu).

Planowany powrót przed 22:00.

Uwagi organizacyjne:

Zbiórka na parkingu przed OCK w Oświęcimiu o godz. 15:00. Przejazd do Świętej Katarzyny prywatnymi samochodami uczestników. Dla niezmotoryzowanych istnieje możliwość skorzystania z wolnych miejsc w samochodach (udział w kosztach paliwa).
Wyjazd traktowany jest jako towarzyski. Uczestnicy biorą udział w rajdzie na własną odpowiedzialność.
Konieczne posiadanie ubioru i obuwia dostosowanego do warunków atmosferycznych.
Wszystkie koszty (przejazdy, nocleg, wstęp do parku i jaskini) uczestnicy pokrywają indywidualnie.
Noclegi – koszt ok: 130 zł (dwie noce). Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 – osobowych. Kuchnia do dyspozycji gości.
Wyżywienie – we własnym zakresie.

Zgłoszenia i kontakt:

Prosimy o zgłoszenia do dnia 10.10.2021r. ze względu na konieczność rezerwacji miejsc noclegowych. Jednak im wcześniej tym lepiej. Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona. Zapisy przyjmuje oraz udziela dodatkowych informacji Adam Sordyl tel. 660 104 414 lub e-mail: asordyl@ptt.org.pl

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość drobnych zmian w programie rajdu.