Zaproszenie: 22.04.2014 – Prelekcja Mateusza Murzyna pt. „Na połoninach Ukrainy i Alp Rodniańskich”

Prelekcja 22.04.2014Połoniny karpackie są cudownie piękne. Zwłaszcza, gdy wędruje się przez morze traw podziwiając niekończące się pasma dzikich gór. Nie ma chyba osoby, która będąc tam raz nie marzyłaby o powrocie.

We wtorek, 22 kwietnia o godz. 18:00 krakowski Oddział PTT zaprasza na wyjątkowa prelekcję – fotograficzną wędrówkę połoninami Ukrainy i rumuńskich Alp Rodniańskich.

Poprowadzi ją Mateusz Murzyn – inżynier, student technologii chemicznej. Pochodzący z Lipnika miłośnik turystyki i krajoznawstwa, przodownik turystyki górskiej w myślenickim Oddziale PTTK, założyciel grupy Towarzystwo Górskie. Zakochany w górach, najczęściej odwiedza bliskie Tatry i pasma Karpat słowackich, które upodobał sobie na plenery fotograficzne wschodów słońca. W swoich górskich wędrówkach odwiedził też między innymi nad Bajkalskie Góry Chamar-daban i Sajan Wschodni, Alpy Rodniańskie oraz Czarnohorę. Zawsze jednak wraca do ojczystych Beskidów, bo nie ma jak w domu!

Prelekcja odbędzie się w naszym lokalu przy ul. Traugutta 4 (V piętro). Wejście przez klatkę schodową od strony ogrodzonego parkingu.
Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Uwaga: od 01.03.2014 okolice ul. Traugutta zostały objęte płatną do godz. 20 strefą parkingową. Przyjeżdżając na prelekcję samochodem (do czego nie zachęcamy), należy uiścić opłatę w parkomacie lub zaparkować po drugiej stronie torów (od strony Zabłocia) na ul. Przemysłowej lub Lipowej