Andrzejki w Roztoce


Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

(fot. Andrzej Słota)Zapraszamy na oddziałowe Andrzejki, które organizujemy w schronisku im. Wincentego Pola w Roztoce w dniach 30.XI – 1.XII.2013. Zarezerwowaliśmy tam nocleg z soboty na niedzielę. W programie: andrzejkowy rytuał, posiady przy schroniskowym stole, śpiewanie przy gitarze. A to wszystko w zimowych już zapewne Tatrach. Przy dobrej pogodzie, w drodze powrotnej wstąpimy na Wiktorówki. Zaproście na to spotkanie także wszystkich znajomych i przyjaciół, którym bliska jest górska pasja. Zachęćmy ich do wstąpienia w szeregi krakowskiego Oddziału PTT. Będzie to impreza jak najbardziej rodzinna: małe dzieci i seniorzy bardzo mile widziani.

Już od dzisiaj  prosimy o zgłaszanie udziału w tym wyjeździe do kol. Marcina „Doktorka” Kolonko (e-mail: marcinet1@gmail.com tel. 606-695-121). O tym wyjeździe będziemy rozmawiać na najbliższych spotkaniach Oddziału, a na naszej stronie internetowej będą ukazywały się bieżące informacje.

Ze względu na łatwość dojazdu, nie przewidujemy organizowania transportu, jednakże zapraszamy na spotkania Oddziału, gdzie na bieżąco będzie można umówić się z innymi na dojazd samochodem.

Strona schroniska: http://www.schroniskoroztoka.com.pl/

Zgłaszam, że w schronisku zarezerwowane jest 30 miejsc z czego 2/3 jest już zajęta. Zapisy przyjmujemy wg kolejności zgłoszeń, w miarę wolnych miejsc. Zapraszamy!