„Co słychać?” nr 7-8 (319-320) / 2017

Wakacyjny numer „Co słychać?” o objętości 16 stron otwiera relacja z wyjazdu w Dolomity, zorganizowanego przez Oddział PTT z Jaworzna. W środku numeru znajdziemy relacje z wyjazdów do Skandynawii (O/Bielsko-Biała), na Ukrainę (O/Nowy Sącz) oraz Dolomity (O/Łódź).

Wśród wieści z życia ZG PTT znajdziemy relację z III posiedzenia Prezydium ZG PTT X kadencji oraz omówienie 48. Zjazdu Związku Podhalan, w którym wziął udział Józef Haduch.

Z działu „z życia Oddziałów” dowiemy się o czerwcowym wyjeździe radomskiego oddziału PTT w Tatry oraz wizycie grupy z Ostrowca Świętokrzyskiego w czeskich górach. Przeczytamy także o VIII Dęblińskim Dniu Zrównoważonego Transportu, organizowanym przez nowosądecki Beskid – II Biegu i Rajdzie Kurierów oraz wakacyjnym urlopie członków Koła PTT „Sabałowy Klan” z Opola. W tym dziale także o majowym wyjeździe sosnowieckiego PTT w Tatry oraz wakacjach spędzonych na Mładej Horze, do odwiedzin której gorąco zachęcamy.

O akcji „Czyste Tatry 2017” przeczytamy z relacji uczestniczących w niej grup z Bielska-Białej i Łodzi.

W numerze znajdziemy także zaproszenia na IX Powiatowy Rajd na Orientację, tegoroczną Biesiadę Karpacką oraz wystawę fotografii Ewy Gawlik.

Numer zamyka informacja o II Forum Przewodnickim wraz ze szczegółowym planem tego wydarzenia.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 1,25 MB)

Redakcja „Co słychać?”