„Co słychać?” nr 4 (400) / 2024

Informator Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego – okładka nru 400.

Drodzy Czytelnicy,
Szanowni członkowie i sympatycy Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego,

Macie przed sobą czterechsetny numer biuletynu Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Zespół redakcyjny w obecnym składzie redaguje ten biuletyn od nr 397 /XII/2023. Kontynuujemy dzieło naszych poprzedników, wsłuchując się w propozycje i uwagi czytelników. „Co słychać?” w swoich stałych działach prezentuje informacje Zarządu Głównego, relacje z wydarzeń oddziałowych, informacje historyczne, a ostatnio również poezję.

Oprócz relacji z wyjazdów, z radością witamy teksty o Waszych pozagórskich zainteresowaniach. Pozwalają one lepiej się nam poznać. Wiemy, że jest wśród nas wielu fotografów, poetów czy plastyków, a Wasze prace i dokonania chcielibyśmy na bieżąco prezentować w kolejnych numerach.

Jeśli uważacie, że coś jeszcze powinno znaleźć się w naszym biuletynie, koniecznie to napiszcie i przyślijcie. To członkowie i sympatycy PTT są głównymi autorami „Co słychać?”.

Przy okazji jubileuszu zapraszamy Was do udziału w zabawie – przygotowaliśmy mały quiz:

  1. W którym roku ukazał się pierwszy numer Co słychać?
  2. Kto był pierwszym redaktorem?
  3. Kto najdłużej pełnił rolę redaktora naczelnego?

Trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą prawidłowo na pytania w quizie i przyślą nam odpowiedzi drogą mailową na adres: coslychac@ptt.org.pl zostaną nagrodzone.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 4,00 MB)

Agata, Nikodem i Tomek
Redakcja „Co słychać?”