(Odwołane) Zaproszenie: 27.05.2014 – prelekcja Dariusza Dyląga pt. „Alpy Rodniańskie”

plakat_20140527Z przykrością informujemy, że planowana na 27.05 prelekcja Dariusza Dyląga o Alpach Rodniańskich zostaje odwołana. Mamy nadzieje, że nasz prelegent będzie ją mógł wygłosić zaraz po wakacjach. A my zapraszamy we wtorek o godzinie 18:00 na zwykłe spotkanie klubowe poświęcone sprawom bieżącym oraz najbliższym wyjazdom.

Wracamy w Alpy Rodniańskie, by jeszcze raz zachwycić się pięknem najwyższego pasma Karpat Wschodnich, poznać ich geografię, etnografię, kulturę, dowiedzieć się, jak po tych górach wędrować i co warto tam zobaczyć.

We wtorek, 27 maja 2014 o godzinie 18:00 krakowski Oddział PTT zaprasza na prelekcję stanowiącą pewien wstęp do organizowanego przez Oddział wspólnie z kołem w Balicach sierpniowego wyjazdu w Alpy Rodniańskie.

 

darekPoprowadzi ją dr Dariusz Dyląg – przewodnik karpacki, instruktor przewodnictwa, taternik, informatyk, geograf, publicysta, autor przewodników po Tatrach Beskidach i Karpatach Wschodnich, nauczyciel, wykładowca, naukowiec zajmujący się historią turystyki w Karpatach, dla wielu osób bez wątpienia górski autorytet

 

Prelekcja odbędzie się w naszym lokalu przy ul. Traugutta 4 (V piętro). Wejście przez klatkę schodową od strony ogrodzonego parkingu.
Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Uwaga: od 01.03.2014 okolice ul. Traugutta zostały objęte płatną do godz. 20 strefą parkingową. Przyjeżdżając na prelekcję samochodem (do czego nie zachęcamy), należy uiścić opłatę w parkomacie lub zaparkować po drugiej stronie torów (od strony Zabłocia) na ul. Przemysłowej lub Lipowej