Wolontariat dla BgPN – inwentaryzacja zwierzyny

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do podjęcia inicjatywy także Członków naszego, krakowskiego Oddziału PTT. Istnieje warta, jak myślę, podtrzymania w naszym gronie tradycja wędrowania z bielszczanami, by wspomnieć w tej kadencji wycieczkę na Łysą Górę w Czechach (dawne zaproszenie z 2014 roku) czy kwesty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w latach 2014-2017 na Hali Lipowskiej w ramach Karpackiego Finału WOŚP.

W dniach 11-12 (środa-czwartek) oraz 14 października 2017 r. (sobota) w Babiogórskim Parku Narodowym odbędzie się inwentaryzacja zwierzyny metodą pędzeń próbnych. Liczenie prowadzone będzie pod nadzorem pracowników BgPN. Polskie Towarzystwo Tatrzańskie – Oddział w Bielsku-Białej będzie brało udział w tej akcji już po raz czwarty.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w liczeniu zwierzyny w ramach wolontariatu dla BgPN prosimy o kontakt z Tomaszem Rakoczym (tel.: 509-922-720, e-mail: trakoczy(at)ptt.org.pl), który koordynuje współpracę Oddziału PTT w Bielsku-Białej z Babiogórskim Parkiem Narodowym oraz udziela dodatkowych informacji na jej temat.

Zarząd Oddziału Bielsko-Biała, Doktorek