„Co słychać?” nr 11 (323) / 2017

Listopadowy numer „Co słychać?” o objętości 12 stron otwiera relacja z II Forum Przewodnickiego PTT, które odbyło się w dniach 17-19 listopada 2017 r. w Zawoi.
Wśród wieści „z życia ZG PTT” przeczytamy o Forum z punktu widzenia organizatora oraz o VI posiedzeniu ZG PTT X kadencji.

Obszerny i w dużej mierze poświęcony młodym turystom jest w tym numerze dział „Z życia Oddziałów”. Dowiemy się z niego o nowych władzach SKK PTT przy PCE w Chrzanowie, nowych Szkolnych Kołach PTT w Bielsku-Białej, Biłgoraju i Luszowicach, a także przeczytamy relacje z wycieczki tarnowskiego SK PTT na Babią Górę oraz VI Powiatowego Konkursu Wiedzy o górach w Chrzanowie. W tym dziale możemy także przeczytać o nowych władzach Oddziału PTT w Krakowie, 20-leciu Oddziału PTT „MKG Carpatia” w Mielcu, jesiennym wyjeździe „Sabałowego Klanu” w Pieniny oraz wędrówce Koła PTT w Oświęcimiu szlakami Beskidu Niskiego w ramach III Rajdu im. Czesława Klimczyka. Tę część numeru uzupełniają notka o konkursie fotograficznym Koła PTT w Kozach „Kadry z wakacyjnych podróży 2017” oraz wspomnienie zmarłego Ryszarda Wilczaka z Oświęcimia.

W dalszej części numeru znajdziemy relacje z wydarzeń zorganizowanych w ramach Święta Niepodległości przez PTT z Kóz, Tarnobrzega i Tarnowa.

Numer uzupełnia małe sprostowanie wynikające z braku podpisu pod zdjęciem w poprzednim numerze „Co słychać?”.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,97 MB)

Redakcja „Co słychać?”