„Co słychać?” nr 10 (310) / 2016

Tytułowa strona 310. nru "Co Słychać"

Tytułowa strona 310. nru „Co Słychać”

Październikowy numer „Co słychać?” o objętości 12 stron jak zwykle zawiera mnóstwo informacji z życia naszego Towarzystwa.

Na pierwszej stronie znajdziemy relację z obchodów 35-lecia reaktywacji PTT w krakowskim Klubie Dziennikarzy pod Gruszką (J. Mikołajczyk), a na następnej list od Józefa Czechowskiego z Zielonej Góry, jednego z uczestników tamtych wydarzeń.

Wśród wieści z życia Zarządu Głównego jest tym razem tylko relacja z III posiedzenia Zarządu Głównego PTT (J. Augustyńska), natomiast w części poświęconej działalności oddziałów znajdziemy artykuły z oddziałów, których dawno nie gościliśmy na naszych łamach. Leszek Lesiczka (O/Poznań) relacjonuje kolejną edycję Święta Gór na Nizinach, a Helena Tokarska (O/Warszawa) przybliża spotkanie oddziałów z Łodzi i Warszawy na Służewcu. O tym, że wystawa tetmajerowska wciąż krąży po naszym kraju dowiemy się z tekstu Ireny Majcher (O/Opole), z kolei Stefania Hyla relacjonuje wyjazd opolskiego Koła „Sabałowy Klan” w Pieniny. Z artykułu Małgorzaty Dindorf (K/Oświęcim) dowiemy się o II Rajdzie im. Czesława Klimczyka, który odbył się w Beskidzie Sądeckim, natomiast Remigiusz Lichota przybliża przebieg VII Powiatowego Rajdu na Orientację w Chrzanowie.

Numer uzupełnia zaproszenie do udziału w V Powiatowym Konkursie Wiedzy o Górach, który za niespełna miesiąc odbędzie się w Chrzanowie.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,85 MB)

Redakcja „Co słychać?”