Zaproszenie: 07.10.2014 – prelekcja Marzeny Kozyry „Magurski Park Narodowy”

mini-plakat-20141007-magurski-pnWe wtorek, 7 października tradycyjnie o godzinie 18:00 Krakowski Oddział PTT zaprasza na kolejne górskie spotkanie tej jesieni. Tym razem w programie aż trzy punkty:

1. Kolejna prelekcja o polskich górskich parkach narodowych. Tym razem Marzena Kozyra – nasza członkini i doktorantka w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego zabierze nas w Beskid Niski do Magurskieg Parku Narodowego.

2. Kol. Barbara Morawska Nowak podzieli się wrażeniami z wyjazdu do Rafajłowej (Gorgany) na obchody 100 lecia Rzeczpospolitej Rafajłowskiej.

3. Reaktywujemy nasze doroczne spotkania w Morskim Oku i będziemy bardzo namawiać do wzięcia udziału w tym górskim spotkaniu, które odbędzie się 11-12.10.2014.

Prelekcja odbędzie się w naszym lokalu przy ul. Traugutta 4 (V piętro) o godzinie 18:00. Wejście przez klatkę schodową od strony ogrodzonego parkingu.
Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny!

Uwaga: od 01.03.2014 okolice ul. Traugutta zostały objęte płatną do godz. 20 strefą parkingową. Przyjeżdżając na prelekcję samochodem (do czego nie zachęcamy), należy uiścić opłatę w parkomacie lub zaparkować po drugiej stronie torów (od strony Zabłocia) na ul. Przemysłowej lub Lipowej (okolice MOCAK’u).