Rehabilitacja Łukasza Szychowskiego – prośba o dalszą pomoc

Łukasz Szychowski z dziećmi - Justynką i Jasiem.

Łukasz Szychowski z dziećmi – Justynką i Jasiem.

Szanowni Państwo, Drodzy Towarzysze Tatrzańscy,

W nawiązaniu do wcześniejszych informacji (pierwszej z lutego 2017 i drugiej z maja 2017) ponawiam serdeczną prośbę do Członków PTT O/Kraków o przeznaczanie wpłat indywidualnych i z 1% na rehabilitację Łukasza Szychowskiego o którego (i Jego rodziny) losie wtedy pisałem.

Łukasz robi postępy, trochę mówi, uczy się na nowo wszystkiego co nam, zdrowym, przychodzi z „dziecinną łatwością”. Jest pacjentem dobrze współpracującym z lekarzami i rehabilitantami i rokuje spore nadzieje na powrót do kolejnych, coraz bardziej złożonych, funkcji życiowych (przynajmniej dopóki Jego mózg pozostaje „plastyczny” tj. zdolny do nabywania nowych umiejętności w skończonym czasie).

Po szczegółowe informacje odsyłam do linków w poście z lutego. W międzyczasie rehabilitacja Łukasza została pozytywnie zweryfikowana jako cel zbiórki także poprzez inną fundację – Siepomaga. W związku z tym zapraszam do lektury krótkiego tekstu napisanego przez Jego żonę, Aśkę, na okoliczność uznania Go beneficjentem i tej kwesty. Zbiórka potrwa do grudnia 2017 roku.

https://www.siepomaga.pl/dlalukasza

Serdecznie pozdrawiam i składam w imieniu Aśki i Łukasza serdeczne „Bóg zapłać” za wszelką pomoc. Każda złotówka sie liczy.

Doktorek