Ogłoszenie – zrzutka na rzutnik

Oddział systematycznie organizuje prelekcje multimedialne. Jedną z naszych potrzeb w tym względzie jest kupno porządnego rzutnika. Wybór modelu należy do Michała Myśliwca, pozostaje zacząć zbierać fundusze. Koszt dobrej klasy rzutnika to około 3000 zł. Jeżeli pozwolicie, będę tutaj publikował listę darczyńców w nadziei, że ich przykład zachęci innych.

Wpłaty przyjmujemy w formie gotówki (darczyńcy otrzymają numer „Co słychać” w formie papierowej) lub przelewów na konto PTT (w temacie przelewu prosimy umieścić adnotację „darowizna na rzutnik”).

Mamy nadzieję, że w ciągu roku uda się zebrać wymaganą sumę aby nasz oddział i pod tym względem stał sie samowystarczalny. Póki co, korzystamy z uprzejmości Pawła Kozyry i Michała Myśliwca którzy nieodpłatnie użyczają nam sprzętu. Wcześniej o rzutnik wielokrotnie starał sie Nikodem. Dziękujemy!

Aktualny (na dzień 12.03.2014) stan zebranych na rzutnik finansów oscyluje wokół sumy 600 złotych. Udało się znaleźć korzystną ofertę za sumę o około 800 zł wyższą. Dzięki staraniom jednego z nas (NF) zdobycie brakującej kwoty jest realne, przy czym – jak słusznie stwierdzili Nikodem i Robert, trzeba z myślą o coraz dłuższym dniu zakupić do lokalu rolety. Zatem dalsze składki w ramach zrzutki przekierowujemy na kupno rolet (około 450 zł z montażem).

Doktorek